fbpx

Staňte se součástí našeho týmu!

Rozšiřujeme tým. V pozici finančního konzultanta se budete podílet na vizi Finančního rozvoje. Objevíte kouzla naší práce a získáte plnou podporu. Naučíte se, jak pracovat s klienty. Získáte jedinečné know how ze světa investic, hypotečních úvěrů a pojištění. Těšit se můžete na kolektiv zkušených obchodníků a poradců, kteří s vámi budou každý týden sdílet to nejlepší know how. Ve svém týmu máme poradce s titulem EFA i EFP, kteří pro vás zajistí pravidelné profesionální vzdělávání.

Co získáte?

Osobní rozvoj

Jan Skryja je zakladatelem projektu Cesta Úspěšných. Pravidelně pro vás bude připravovat unikátní tréninky s tématy osobního rozvoje (budování osobní značky, posilování odvahy, tvorba vize, prokrastinace, NLP principy, atd.). Vše bude propojené s náplní práce finančního konzultanta.

Nejlepší adaptace

Naši lidé využívají nejlepšího systému adaptace v ČR a na Slovensku. Celý adaptační rozvojový proces je propojen s online adaptací, kde najdete na videích vše, co jste zažili v rámcí živých tréninků. Díky tomu roste většina našich konzultantů na nejvyšší pozice během několika měsíců.

Budování osobní značky

Dostanete podporu při tvorbě značky nejen v online prostředí. Konzultanti v našem týmů získávají řadu klientů právě díky silné osobní značce. Proto je součástí naší práce propracovaný systém na budování osobního brandu. Díky silné osobní značce pro vás bude práce výrazně jednodušší a bude vám přinášet větší radost.

Know-how zkušených poradců

V našem týmu jsou poradci s titulem EFA a EFP, kteří vytváři jedinečný systém složený z toho nejlepšího know-how. Díky tomuto systému se můžete stát špičkou v ČR a na Slovensku v oblasti investic, hypoték a pojištění.

Osobní přístup

Každý člověk je jedinečný a má své přednosti, které se mohou odlišovat od druhých. Na počátku spolupráce projdete analýzou silných stránek a vašich jedinečných kvalit. Na základě této analýzy získáte individuální přístup, který umožní maximálně využít vašeho skutečného potenciálu.

Finanční odměna

Naše kariéra nabízí nejvyšší provizní odměny z celého trhu. V kombinaci s již zmíněným osobním rozvojem, adapatcí, budováním osobní značky, poradenským know-how a osobním přístupem se tak jedná o prostředí, díky kterému můžete být velmi úspěšní.

Koho hledáme?

Zkušenosti s oboru financí nejsou povinné. Během 3 měsíčního adaptačního procesu vás vše naučíme. Mohou se hodit zkušenosti z oblasti obchodu, prodeje a jednání se zákazníkem. Ani ty ale nejsou nutnou podmínkou.

Základem naší činnosti je práce s lidmi. Proto je výhodou umět s lidmi pracovat a mít rád lidský kontakt. Obchodní dovednosti a zkušenosti s obchodem patří k dalším benefitům do startu, nejsou ale nutnou podmínkou.

Pro naši činnost je potřeba alespoň středoškolské vzdělání s maturitou.